Web Tasarım

Markanızın bilinirliğini dijital dünyaya taşıyın

Kullanıcı dostu ve benzersiz tasarım

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

Potansiyel müşerileriniz yani web site ziyaretçileriniz markanızın veya şirketinizin güvenirliğini veya ilk kalite notunu web site ziyaretiniz esnasında belirliyebilmektedir, öyleki çözünürlüğü kötü duran bir logo veya yanlış verilen bağlantı linki sizin açınızdan olumsuz bir izlenime neden olabilir.

 

Günümüzde birçoğumuz internet kullanımını mobil cihazlarımız üzerinden gerçekleştirmektedir, bu yüzden yayına alacağınız web sitenin mobil platformlarda da çalışabilmesi son derece önemlidir.

 

Sektörele Analiz

Web site ve dijital tüketim alışkanlıkları ziyaretçilerin ve sektörel iletişimin amacına göre farklılık göstermektedir, bir e-ticaret ziyaretçisi ile kurumsal web site ziyaretçisinin kullanım öncelikleri birbirlerinden çok farklıdır tasarım yapılacak markanın veya firmanın ihtiyaçları analiz edilerek kullanıcıların maksimum sürede site kalmaları ve aradıklarına en hızlı bir şekilde yanıt vermek gerekmektedir.

Kurumsal Tasarım

Web siteniz, pazarlama araçlarınızdan hatta pazarlama personelinizden dahi önceden potansiyel müşterilerinize ulaşmaktadır bu yüzden ilk izlenim markanız veya ürünleriniz hakkında kullanıcıları etkilemek ile yükümlü olmalıdır.

Güvenirlik & Kalite

Wordpress benzeri açık kaynak kodlu yapılar kullanım ve erişim açısından her ne kadar hızlı olasada günümüzde bir çok firma aynı temaları kullanmakta ve bu durum markanızın kalite veya güvenirliğini olumsuz yönde etki edebilir.